На місці ДТП адвокат:

– Юридично аналізує обставини та допомагає правильно сформувати пояснення;
– Фіксує наявні докази, які можуть бути використані на користь Клієнта;
– Відбирає пояснення свідків;
– Бере участь у складанні схеми ДТП. Слідкує за внесенням у схему необхідних для Клієнта даних;
Консультує Клієнта про порядок проходження огляду на стан сп’яніння (за необхідності) тощо.

Після оформлення аварії, адвокат по ДТП надає консультацію про подальші дії Клієнта. Клієнт може укласти договір з адвокатом про надання правової допомоги для супроводу справи в цілому.

Особливо важливим є оформлення ДТП, в якому є постраждалі або загиблі (відкривається кримінальна справа по ДТП, згідно ст. 286 КК України).

Адвокат по ДТП Богдан Глядик – т. 067 157-24-14

Якщо ДТП з потерпілими (є потерпілі, яким завдано травми, на місце ДТП виїжджає слідчо-оперативна група), адвокат також на місці ДТП бере участь в усіх слідчих діях, зокрема коли проводиться детальний огляд місця ДТП (проводиться слідчим, фіксуються усі деталі аварії, проведення огляду протоколюється. В подальшому протокол огляду місця ДТП є важливим документом при розслідуванні ДТП).

Вартість послуг адвоката:

  • 1) виїзд на місце ДТП з потерпілими (коли на місце ДТП викликається швидка медична допомога, на місці ДТП працює слідчо-оперативна група, є потерпілі, які отримали травми або загинули, попередня кваліфікація за ст. 286 КК України): – без трупа – 3500 грн./до 2 год., кожна наступна година + 100 грн.; – з трупом – 6000 грн./до 2 год., кожна наступна година + 1000 грн.
  • 2) усні консультації по телефону –  1000 грн./до 30 хв.

Більш точно вартість обговорюється до виїзду на місце ДТП.

Важливо! Після 20 год. до 09 год. для зв’язку із адвокатом попередньо пишіть повідомлення на меседжери WhatsApp, Viber, Telegram т. 067 157-24-14

На місце ДТП виїжджає Богдан Глядик, відомий кваліфікований адвокат по ДТП.

Адвокат, який спеціалізується і практикує справи по ДТП з 2007 року. Дорожні аварії є основною спеціалізацією адвоката. За час здійснення вузькоспеціалізованої юридичної практики адвокат Богдан Глядик отримав значний досвід саме у справах по ДТП. Це дозволяє оперативно аналізувати обставини ДТП та формувати позицію для Клієнта. Розуміння особливостей оформлення та розгляду справ про ДТП в судах сприяє правильному оформленню матеріалів на місці автопригоди (оформлені на місці ДТП матеріали – це половина кінцевого результату, вироку суду).

Сьогодні Богдан Глядик є не лише практикуючим адвокатом, але й експертом на провідних телеканалах, у друкованих та онлайн ЗМІ. Також Богдан Глядик є членом робочої групи у Верховній Раді України по реформуванню сфери безпеки дорожнього руху.

FACEBOOK – www.facebook.com/AutoYrist/
YOUTUBE – www.youtube.com/BogdanGlyadyk 

Телефонуйте 067 157-24-14 (також WhatsApp, Viber, Telegram), 093 602-83-47