Ми, водії, звикли до того, що практично всюди їздимо на автомобілі: на роботу, в магазин, у тренажерний зал (навіть якщо він за декілька десятків метрів від дому). Для багатьох автомобіль це не розкіш чи засіб пересування, для нас автомобіль – це найважливіший робочий інструмент.

Тому позбавлення водійських прав на рік, два для водія – це втрата заробітку, різка зміна звичного комфортного способу життя, постійний стрес та надзвичайний психологічний тиск. Для сучасного водія позбавлення права керувати транспортними засобами є дуже жорстким покаранням.

Крім неможливості безпосередньо користуватися своїм автомобілем і як наслідок втрати мобільності і незалежності у пересуванні додається ще цілий ряд негативних факторів. Ми, водії, розуміємо, що звикнувши до зручного та ефективного способу пересування на власному автомобілі, дуже некомфортно буде пересісти на громадський транспорт. Не менш гнітючіше видається перспектива пояснювати неможливість сісти за кермо батькам, дітям, колегам, друзям.

Адвокат в справах про позбавлення водійських прав Богдан Глядик
т.: 067 157-24-14 (також Telegram, WhatsApp, Viber), 093 602-83-47

Згідно ст. 130 КУпАП за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння, або за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння передбачена відповідальність у виді позбавлення водійських прав на рік разом зі штрафом в розмірі 17 000 грн.

Якщо правопорушення буде скоєно повторно, водійських прав позбавлять на три роки і штраф складе 34 000 грн., з можливим оплатним вилученням транспортного засобу.

За третє правопорушення водія позбавляють права керувати транспортними засобами на 10 років і штраф становить 51 000 грн, з конфіскацією транспортного засобу.

Однак обвинувачення у вчиненні (будь якого) правопорушення, за яке передбачено позбавлення водійських прав це ще не вирок суду. Кваліфікована юридична допомога в справах про позбавлення водійських прав значно підвищить шанси на позитивний результат в суді. Ми знаємо про це, оскільки успішно займаємося справами про повернення водійських прав з 2007 року.

Ми у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube

Вашою справою про позбавлення водійських прав буде займатися успішна команда, яку очолює адвокат Богдан Глядик, за спиною якої більше 900 позитивних рішень по таких справах (з 2007 року).

1) Для того щоб проаналізувати справу, адвокат повинен вивчити усі обставини. Почати варто з документів, на які опиратиметься суд, розглядаючи справу: Протокол про адміністративне правопорушення, Письмові пояснення свідків, акт направлення на огляд на стан сп’яніння, результати такого огляду, запис з нагрудної відеокамери. Можуть бути й інші, але це основні.

Отримати фотокопії таких документів можна або в управлінні патрульної поліції (якщо від дня оформлення протоколу пройшло декілька днів), або в суді, де буде розглядатися справа (взнати суд, прізвище судді і номер справи можна тут. Потрібно вписати повне ім’я особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і дату, коли вчинено правопорушення).

Для цього потрібно подати в поліції або суд заяву про ознайомлення з матеріалами

2) отримавши такі матеріали, ви можете отримати консультацію адвоката по справі про позбавлення водійських прав.

Ми пропонуємо скористатися онлайн-консультацією адвоката, під час якої ви зможете отримати відповіді на питання, які цікавитимуть по справі про повернення водійських прав. Адвокат проаналізує перспективу справи в суді, розповість про сильні та слабкі сторони справи, а також проконсультує щодо того, які дії потрібно вчинити

Для отримання консультації, спочатку відправте адвокату повідомлення у Telegram, WhatsApp чи Viber, (т. 067 157-24-14) фотокопії зазначених вище документів, відеозапис.

Після цього домовтеся з адвокатом про дату та час проведення такої онлайн-консультації.

Провести таку консультацію можна за допомогою Skype, Duo або відеозв’язку у Telegram, WhatsApp чи Viber. В окремих випадках консультація може проводитися за допомогою звичайної телефонної розмови.

Вартість такої консультації – 1800 грн.

3) за результатами такої онлайн-консультації ви отримаєте відповіді на практично усі важливі для справи про позбавлення водійських прав питання. У вас буде план дій. Ви зможете прийняти рішення чи необхідна вам практична допомога адвоката в справі.

Пам’ятайте, особа вважається не винною, доки її вину не встановлено рішенням суду. А для цього спочатку потрібно довести, що ви винні.

Телефонуйте 067 157-24-14 (також Telegram, WhatsApp, Viber), 093 602-83-47, пишіть у меседжери.

Також ми доступні у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter

Кожний має право на правову допомогу і ми дамо вам можливість отримати кваліфіковану правову допомогу.

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал