Дотримуйтеся правил паркування (мовою оригіналу)

11
Мар
2014

355056Звернення начальника ДДАІ Анатолія Сіренка щодо впорядкування організації дорожнього руху в столиці

Шановні учасники дорожнього руху!

Наразі в столиці залишається досить проблемною ситуація з належною організацією дорожнього руху взагалі, та, паркуванням транспортних засобів, зокрема. Постійні порушення правил зупинки та стоянки як на паркувальних майданчиках, так і за їх межами, хаотичне розташування авто прямо на дорозі звужує проїзну частину, що в свою чергу, призводить до утворення заторових явищ.

Швидких та дієвих заходів для вирішення цієї проблеми потребує перш за все центральна частина міста. На вулицях Голосіївського, Подільського, Шевченківського, Печерського районів столиці окремі водії паркують свої автомобілі з порушенням вимог правил зупинки та стоянки чим створюють значні перешкоди для нормального руху вулицями та дорогами як іншим водіям, так і пішоходам. Нерідко це призводить до виникнення аварійних ситуацій, ускладнення руху, в тому числі й для громадського транспорту.

Необхідно виключити випадки паркування під кутом до краю проїзної частини, в два ряди тощо. Забезпечити розміщення транспортних засобів виключно вздовж бордюрного каменю або відповідно до визначеного способу паркування.

Слід зазначити, що кожен водій повинен усвідомлювати — безпечне й комфортне пересування дорогами залежить від кожного з нас. Окрім того, хотів би звернутися до органів місцевої влади, власників офісів, магазинів, розважальних закладів, що розташовані в центральній частині столиці: від того, як ваші працівники та відвідувачі дотримуються правил паркування багато в чому залежить безпека учасників дорожнього руху та нормальне пересування транспортних засобів дорогами міста.

Наразі Державтоінспекцією разом з Київською міською державною адміністрацією розпочата робота щодо ревізії майданчиків для паркування, саме з метою розміщення на них транспортних засобів виключно вздовж бордюрного каменю або, у тих місцях, де дозволяє їх ширина, на тротуарах, з використанням гумових пандусів та обмежувальних стовпчиків.

Звертаюся до водіїв з проханням пам’ятати: ігнорування вимог Правил дорожнього руху несе загрозу для життя й здоров’я не тільки самих порушників, але й оточуючих людей. Тож закликаю водіїв паркувати свої транспортні засоби з дотриманням вимог правил зупинки та стоянки, розташовувати свої авто на паркувальних майданчиках так, як того вимагають дорожні знаки та розмітка.

Крім того, прошу громадян, які приїздять на особистому транспорті в Київ на роботу з приміської зони по можливості залишати автомобілі на паркінгах біля кінцевих станцій метро та користуватися громадським транспортом.

Навести елементарний порядок на вулицях столиці, упорядкувати дорожній рух та створити комфортні умови для всіх його учасників можливо лише спільними зусиллями.

Дякую за порозуміння!    (Джерело — сайт ДАІ)

Начальник ДДАІ МВС України
Анатолій Сіренко

Особисто повністю погоджуюся із зазначеним у зверненні! Я повністю підтримую полковника Сіренко! Крім того приєднуюся до звернення і сам закликаю водіїв дотримуватися правил паркування. І не тільки паркування. Потрібно усвідомити і укорінити в собі те, що правила (у т.ч. і Правила дорожнього руху) створені для того, щоб їх виконувати. Саме дотримання ПДР збільшують шанси учасників дорожнього руху повернутися додому живими і не ушкодженими.

Потрібно розуміти, що тільки власними зусиллями ми можемо навести в країні лад. Порядок в Україні залежить не від політичної сили, яка в той чи інший період історії знаходиться при владі. Порядок в державі забезпечує найвища її (держави) влада – народ!!! Саме ми, Народ України, можемо змінити країну на краще!

Давайте розпочнемо їздити із дозволеною швидкістю, давайте будемо дотримуватися правил паркування, давайте поважати один одного на дорозі і в житті кінець-кінців. Починаючи з малого ми побудуємо сильну державу – Україну!!!

З повагою, партнер юридичної компанії B.Glyadyk & Partners,
автоюрист Богдан Глядик