Скасувати штраф за порушення ПДР можна у 95% випадків. Так показує наш досвід роботи по таких справах з 2007 року. Вчасно зазначені недоліки в роботі співробітника патрульної поліції при складанні адмінматеріалів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також інші, не менш важливі факти порушень під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, дозволяють звільнити водія від необхідності сплачувати штраф за порушення ПДР та оскаржити постанову про накладення штрафу.

Оскаржити штраф за порушення ПДР можна або в патрульну поліцію, або до суду. Як показує практика, практично завжди оскарження постанови про накладення штрафу за порушення ПДР до патрульної поліції є максимально неефективним, оскільки керівництво майже ніколи не скасовує рішення, прийняті рядовими поліцейськими, вважаючи, що вони не можуть зробити щось неправильно.

Інша ситуація із судами, так як дуже часто суди скасовують постанови поліцейських, якими ті накладають штраф на водія. Суди також часто фіксують процесуальні порушення, допущені поліцейськими при винесенні постанов.

Все більше і більше водіїв, які не погоджуються із накладеним на них патрульним поліцейським штрафом за порушення ПДР (проїзд на забороняючий сигнал світлофора, зупинка на смузі для руху громадського транспорту, некористування пасками безпеки, здійснення повороту зі смуги, з якої такий маневр заборонено, брудний чи невидимий номерний знак автомобіля, рух за межами населеного пункту без увімкнених фар, порушення вимог дорожніх знаків, дорожньої розмітки тощо) звертаються до суду і отримують позитивні рішення.

Якщо і Ви вирішили, що штраф на вас наклали несправедливо, вважаєте, що є підстави для скасування такого штрафу, тоді ми професійно підготуємо вам скаргу до суду. Наша вузька спеціалізація, великий і тривалий практичний досвід, регулярний аналіз таких справ, відслідковування та вивчення судової практики дозволяють підготувати скаргу кваліфіковано.

Опишіть нам свою справу, надішліть фото Постанови в справі про адміністративне правопорушення, яку виніс патрульний поліцейський (Важливо! Оскільки водію вручають чи надсилають поштою копію такої Постанови, її зміст часто залишається загадкою. Тому, при можливості спробуйте розібрати зміст Постанови з оригіналу, так як з фотокопії зазвичай це зробити ще важче) і ми підготуємо Вам скаргу до суду для оскарження штрафу.

Всю інформацію надсилайте нам телефоном 093 37-66-740 (тільки Telegram, WhatsApp, Viber, iMessage)

Вартість готової позовної заяви до суду про скасування постанови поліцейського в справі про накладення штрафу за порушення ПДР – від 95 грн.

Підпишіться на наші сторінки у соціальних мережах Facebook, Instagram і отримайте знижку на позовну заяву – 50%.

1. Якщо ви не порушували, а поліцейські просто за ваш рахунок виконують свій план по постановах;
2. Якщо у поліцейського не було і не могло бути жодних доказів вашого ймовірного правопорушення 🙂
3. Якщо у вас нове посвідчення водія, строк дії якого лише 2 роки. Якщо протягом цих двох років допустити більше двох порушень ПДР, щоб отримати постійне посвідчення водія, доведеться ще раз складати іспити на знання ПДР.
4. Наявність в історії штрафів за порушення ПДР, може вплинути на характеристику водія в найбільш неочікуваний момент, наприклад як описано ТУТ.
5. Якщо для вас принципово довести свою позицію і неправоту поліцейського, який виносив відповідну постанову.
6. Повторність деяких порушень може стати наслідком більш високого штрафу і позбавлення права керувати транспортними засобами. 

Список можна продовжувати і продовжувати. 

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас та комунікуйте з нами у соціальних мережах: Facebook, Instagram і канал YouTube, а також наш Telegram-канал