osago

Законодавство вимагає, що кожний володілець автомобіля повинен укласти договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Керування транспортним засобом без полісу обов’язкової автоцивілки, або не пред’явлення такого полісу на законну вимогу співробітника поліції передбачає штраф у розмірі 425 грн.

При укладанні договору страхування, важливо обрати дійсно надійну страхову компанію. Ми з гордістю декларуємо, що пропонуємо страховий продукт дійсно надійної страхової компанії AXA-Страхування, світового лідера у страхуванні (див. Forbes.com). Партнер нашої компанії є офіційний представником, якому надано право укладати договори страхування від імені AXA-Страхування.

Застрахований автовласник у випадку вчинення ДТП не відшкодовуватиме завдану шкоду зі своєї кишені. За нього це зробить страхова компанія.

Ми пропонуємо Вам укласти договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, вартість якого для легкових автомобілів становить від 405 грн.

Крім страхового захисту (страхова сума за завдану майнову шкоду – 100 000 грн. та за шкоду, завдану життю чи здоров’ю – 200 000 грн.) кожний автовласник отримує додатково бонуси:

– Дві безкоштовні евакуації автомобіля з місця ДТП;
– Організація доставки пального;
Безкоштовна технічна допомога на дорозі (заміна колеса та запуск двигуна при розрядженому акумуляторі);
Знижки від СТО-партнерів.

Також Ви можете придбати додатковий страховий захист, уклавши договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних заообів. Ви отримаєте додаткову (до полісу ОСЦПВ) страхову суму від 50 тис. грн. до одного мільйона гривень. І вартуватиме це від 216 грн. до максимально 516 грн.

У випадку завдання шкоди транспортному засобу на суму, яка є більшою від страхової суми за договором ОСЦПВ, Вам не доведеться платити різницю із своєї кишені. Страхова компанія за договором добровільного страхування покриє й цю суму.

Придбавши поліс страхування, Ви також отримуєте безкоштовну юридичну підтримку під час ДТП. Наш автоюрист надасть Вам телефоном консультацію як правильно діяти під час ДТП, допоможе правильно дати пояснення правоохоронцям, зосередить увагу на важливих деталях.

Також компанія пропонує програму страхування «Для своїх», яка передбачає метод прямого врегулювання при виплаті страхового відшкодування. Це означає, що шкоду, отриману в ДТП, яка трапилася з вини іншого водія  Вам виплачуватиме Ваша ж страхова компанія, а не як сьогодні – страхова компанія винного водія (яка не завжди має бажання платити).

Щоб отримати надійний страховий та юридичний захист, телефонуйте нам:

(093) 602-83-47, (067) 157-24-14(099) 538-60-47