У 2019 році в Києві офіційно зареєстровано 40750 ДТП. В середньому щодня тільки у Києві відбувається більше 100 дорожніх аварій. Абсолютна більшість з них це ДТП без потерпілих, тобто коли в ДТП не завдано шкоду життю і здоров’ю нікому з учасників (ст. 124 КУпАП, максимальна адміністративна відповідальність – позбавлення водійських прав на рік).

Статистика стверджує, що кожний водій, який керує транспортним засобом має досить високі шанси потрапити в ДТП. ДТП може трапитися як з нашої вини, так і з вини інших учасників дорожнього руху.

На цьому місці запишіть номери телефонів адвоката по ДТП: (067) 157-24-14, (093) 602-83-47, а також підпишіться і слідкуйте за нами у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube

Винуватість в ДТП (без потерпілих) може мати багато негативних наслідків: позбавлення водійських прав на рік, витрати на відшкодування завданої в ДТП шкоди (не завжди страхової виплати вистачає, а ще є недобросовісні страхові компанії, часом страхові компанії вимагають повернення коштів тощо), ремонт власного автомобіля за свої кошти тощо.

Адвокат у справах ДТП з потерпілими (ст. 286 Кримінального кодексу України)

В не надто вигідній ситуації може опинитися й потерпілий в ДТП (автовласник, автомобіль якого пошкодили): необхідність витратити ресурс на отримання відшкодування, ремонт автомобіля, необхідність в судовому порядку стягнути отриману шкоду. Сьогодні дуже багато випадків, коли в здавалося б очевидній ситуації, в кінці судового розгляду очевидного винуватця ДТП визнають не винним (через процесуальні порушення, недопрацювання, висновки експертизи), а відносно “потерпілого” складають протокол про адміністративне правопорушення (коли знайшовся якийсь експерт, який дав висновок, що саме “потерпілий” винний в ДТП, в таких випадках суд не розбирається у правильності висновку самостійно, потрібно детально роз’яснювати його хибні результати).

Справи по ДТП є ключовою спеціалізацією юридичної компанії АвтоЮрист – т. 067 157-24-14

Команда нашої компанії, яку очолює кваліфікований адвокат по ДТП Богдан Глядик, в залежності від сторони, яку ми представляємо та конкретних обставин:

 • – здійснює виїзд на місце ДТП;
  – професійно аналізує обставини ДТП та наявні матеріали;
  – ініціює складання протоколу щодо іншого учасника ДТП або правовими методами перешкоджає такому протоколу;
  – збирає докази для захисту клієнта в суді;
  – складає клопотання, пояснення, заперечення в суд, готує апеляційну скаргу. Здійснює захист в суді обвинуваченого, представляє інтереси потерпілих;
  – аналізує висновки експертиз по ДТП, складає клопотання про призначення відповідних експертиз, ставить питання експертам;
  – ініціює направлення на доопрацювання та правильне оформлення матеріалів;
  – готує справу до апеляційного провадження тощо.

Однак, повноцінна участь адвоката по ДТП не завжди є необхідною. Якщо справа є не надто складною, нашим клієнтам достатньо лише отримати онлайн-консультацію по ДТП, які ми проводимо за допомогою Skype, Duo або відеозв’язку у Telegram, WhatsApp чи Viber. В окремих випадках консультація може проводитися за допомогою звичайної телефонної розмови.

Для надання онлайн-консультації по ДТП, спочатку відправте адвокату повідомленням у Telegram, WhatsApp чи Viber (т. 067 157-24-14) фотокопії наявних у вас по цій справі документів (протокол про адміністративне правопорушення, схема місця ДТП, письмові пояснення, які дали учасники, свідки ДТП тощо), відеозаписи, якщо такі є. Після цього домовтеся з адвокатом про дату та час проведення такої онлайн-консультації.

Якщо у вас немає жодних документів, отримати їх фотокопії можна або 1) в управлінні патрульної поліції (якщо від дня ДТП пройшло декілька днів), або 2) в суді, де буде розглядатися справа (взнати суд (можна також дізнатися і у протоколі про адміністративне правопорушення у відповідній графі), прізвище судді і номер справи можна за цим посиланням – Судова влада: потрібно вписати повне ім’я особи, яка притягається до адміністративної відповідальності (графа Сторона по справі) і дату, коли вчинено правопорушення (в графу Дата надходження).

Це можна зробити в поліції або в суді, подавши заяву про ознайомлення з матеріалами (зразок заяви Zaiava-pro-oznayomlennia).

Під час онлайн-консультації, ви отримаєте відповіді на питання, які цікавитимуть по справі ДТП. Адвокат проаналізує перспективу справи в суді, розповість про сильні та слабкі сторони справи, а також проконсультує щодо того, які дії потрібно вчинити, як поводитися в суді тощо.

Справами по ДТП ми займаємося з 2007 року. За цей час ми отримали значний досвід та розуміння особливостей справ ДТП, що ми успішно використовуємо в інтересах наших клієнтів. Звертайтеся і адвокат по ДТП використає усі свої унікальні знання на захист ваших інтересів.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 093 602-83-47