Кримінальні справи. Адвокат по ДТП Богдан Глядик – т. 067 157-24-14

Пошкодження транспортних засобів, тілесні ушкодження або навіть загибель людини в ДТП – від цього не застрахований жоден автомобіліст. В окремих випадках допомога адвоката при ДТП просто необхідна. Адже навіть незначна аварія може стати кримінальною справою, якщо, наприклад, переляканий від зіткнення водій не отримав травм, небезпечних для життя, але помер від інфаркту через декілька годин. У разі ж, якщо потерпілий при ДТП отримав серйозні травми або загинув, то винному водієві загрожує не тільки штраф і позбавлення водійських прав, але і відповідальність у вигляді позбавлення волі до десяти років.

Кримінальні справи за своєю суттю вимагають унікальної професійної підготовки. Саме кваліфікований досвідчений адвокат по ДТП, який має вузьку практичну спеціалізацію, може надати якісний захист, якщо після дорожньо-транспортної пригоди порушується кримінальна справа.

У перші дні після аварії, що призвела до серйозних наслідків, всі документи з ДТП та стосовно постраждалих перевіряються, доповнюються, а після цього призначається постійний слідчий. Відзначимо при цьому, що адвокат повинен бути введений в курс справи з перших годин аварії! Далі починається слідчий процес. На цих етапах розшукуються факти, додаткові відомості, матеріали та підстави для того, щоб далі направити справу з ДТП до суду. Виконуються повторні слухання і допит свідків для того, щоб знайти нові дані у справі. Наші адвокати на цей момент вже мають чітко вибудувану стратегію щодо захисту обвинуваченого водія, мета якої – не допустити порушення кримінальної справи і судимості. При цьому допомога АвтоЮристів може бути всебічною: скласти детальну схему місця ДТП; знайти потрібні докази; опитати свідків; запросити кваліфікованих незалежних експертів.

Адвокати юридичної компанії АвтоЮрист, яку очолює відомий адвокат по ДТП Богдан Глядик, завдяки своїй вузькій спеціалізації нададуть Вам кваліфікований захист в кримінальному процесі у справах, пов’язаних з ДТП.

Ми розуміємо, що в дорожніх аваріях часто беруть участь декілька водіїв. А, значить, допомога потрібна кожному. Якщо ви винуватець ДТП – наш адвокат буде шукати будь-які можливості, щоб оскаржити вашу винність або мінімізувати відповідальність. Якщо ви потерпілий у ДТП – ми будемо домагатися максимальної компенсації і справедливого рішення для винуватця аварії. Ми вступаємо в справу на будь-якому етапі, що дозволяє забезпечувати надійний захист і представництво інтересів в органах внутрішніх справ, прокуратурі та в суді для підозрюваного, обвинуваченого або потерпілого.

Адвокат у справах з ДТП, ціна послуг якого відразу ж обговорюється з клієнтом, може взяти на себе вирішення разових питань (розширена консультація з питань ДТП, відвідування ув’язненого в СІЗО), і ведення справи від початку до кінця (на стадії попереднього розслідування, досудового слідства, судових розглядів, оскарження рішення). Ми не кидаємо справи на півдорозі і робимо все для того, щоб водій відстояв свої інтереси в суді. У кожному разі адвокат з ДТП забезпечить Вам право на якісну юридичну допомогу з перших годин існування проблеми.

Телефонуйте зараз 067 157-24-14 (також Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47 і Ваші права та інтереси будуть надійно захищені кращими професіоналами своєї справи.

Ми в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube

Читайте також:
Кримінальна відповідальність за ДТП з потерпілими
Огляд місця ДТП у кримінальному провадженні
Експертизи при ДТП