Придбати міжнарожний поліс автострахування Зелена карта можна онлайн

1
Вер
2022

Ще одна онлайн послуга для власників транспортних засобів, які виїжджають за кордон. З 01 вересня страховики почали оформляти договори міжнародного страхування “Зелена карта” онлайн. 

Для виїзду за кордон на автомобілі, необхідний практично такий же мінімальний пакет документів, як і для внутрішнього пересування українському водію. 

Водій обов’язково повинен мати 1) посвідчення водія, 2) свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і 3) поліс обов’язкового автострахування, а при виїзді за кордон – міжнародний поліс автострахування “Зелена карта”

Якщо з придбанням внутрішньго полісу ОСЦПВ онлайн ми уже звикли, то “Зелену карту” необхідно було купляти виключно паперову, частіше за все в офісі страхової компанії. 

Однак, від сьогодні, міжнародний страховий сертифікат Зелена карта також доступний для оформлення онлайн.

Звичайно, можна буде як і раніше приїхати в офіс страхової компанії і укласти там страховий поліс на відповідному бланку зеленого кольору.

Оформлений онлайн договір буде надіслано страхувальнику на його електронну скриньку. Нажаль, поки що країни Європи далекі від “країни у смартфоні” і за цим показником досить сильно відстають від України. Тому, отриманий договір необхідно буде роздрукувати, для того щоб, при необхідності, продемонструвати в країнах Європи.

Нагадаємо, що в Україні сьогодні мінімально необхідний “пакет водія” доступний в електронному режимі. Посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію ТЗ і поліс ОСЦПВ доступні в мобільному застосунку ДІЯ. 

А з вересня, в ДІЇ з’явилася можливість перекласти зазначені документи ще й на англійську мову. Так як практично усі європейські країни уже звикли, що українці використовують документи через ДІЮ, їх переклад значно спростить їх використання за кордоном. 

Також, український автовласник може сплатити штраф за порушення ПДР через застосунок ДІЯ і навіть поділитися свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу із іншою особою, також в ДІЇ. 

Раніше АвтоЮрист розповідав, що в Україні збільшується штраф за перевищення швидкості руху до 5100 грн.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)
Оскарження штрафів за порушення ПДР

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело