Штрафи за порушення ПДР можна сплатити через застосунок ДІЯ

31
Сер
2022

Мінцифри повернуло можливість автовласникам перевіряти наявність за ними штрафів за порушення ПДР у мобільному застосунку ДІЯ. Там же можна такий штраф сплатити

З початком військового вторгнення путінсько-фашистської росії в Україну, ряд реєстрів і унікальних для українців послуг було відключено. Однак, з часом як і реєстри, так і послуги почали повертати. 

Одразу з початку війни була виключена система автоматичної фіксації порушень ПДР (фіксує перевищення швидкості і рух смугою громадського транспорту). Однак, в середині травня система знову почала працювати. І в цей момент, виникло багато практичних проблем з цим. 

Зокрема виникли труднощі із повідомленням автовласників про зафіксовані за належними їм транспортними засобами, порушення ПДР. Фактично, багато автовласників або не проживали (не проживають і сьогодні) за своїм хареєстрованим місцем проживання і отримати поштове повідомлення про накладення штрафу вони не мали змоги. 

Тепер же, коли в ДІЮ повернули можливість відстеження наявних штрафів і їх сплату, цей процес став дещо доступнішим. 

Безумовно, повністю проблема з сповіщенням автовласника не вирішена, однак, отримання інформації про штрафи із застосунку ДІЯ було досить популярним способом у передвоєнний час.

Також в ДІЮ уже повернули можливість шерити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

АвтоЮрист розповідав, що в Україні збільшується штраф за перевищення швидкості руху до 5100 грн.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)
Оскарження штрафів за порушення ПДР

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело