Поділитися техпаспортом на авто можна в ДІЇ

23
Сер
2022

Мінцифри, спільно з МВС знову запускає можливість шерингу свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу через застосунок ДІЯ.

Сьогодні дана функція уже активно тестується, щоб в момент її повноцінного запуску не було збоїв. Ще до початку війни путінсько-фашистської росії, дана функція уже починала працювати в ДІЇ.

Фактично, автовласник зможе віртуально передати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу іншому водію.

Функція актуальна ще й з огляду на те, що із запуском автоматичної фіксації порушень ПДР, з’явилося поняття відповідального користувача транспортним засобом, тобто особи, яка фактично кермує автомобілем і несе відповідальність за порушення, вчинені на цьому автомобілі.

Можливість шерингу свідоцтва про реєстрацію ТЗ, створює хороші передумови для встановлення відповідального користувача також віртуально.

Також, в Мінцифри повідомили, що уже найближчим часом українські автовласники зможуть використовувати віртуальні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу не тільки в українській ДІЇ, але й польському застосунку m0bywalet.

Як повідомляють в українському міністерстві, це буде перший у світі кейс міждержавного віртуального шерингу офіційних документів у відповідних мобільних застосунках.

Раніше АвтоЮрист розповідав про збільшення штрафів за перевищення швидкості.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)
Оскарження штрафів за порушення ПДР

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело