Штраф за перевищення швидкості руху в Україні – 4250 грн.

22
Сер
2022

Штрафи за перевищення швидкості руху будуть запроваджені законом про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв’язку з набранням чинності Закону України “Про внутрішній водний транспорт”.

Так, текст відповідного законопроекту, який підготовлено до другого читання, передбачає доповнення градації перевищення швидкості.

Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає адміністративний штраф за перевищення дозволеної швидкості більше як на 20 км/год. – 340 грн., більше як на 50 км/год – 1700 грн.

Зазначений вище законопроект вводить додаткову градацію. У випадку його прийняття, при перевищенні дозволеної швидкості руху більше як на 80 км/год, автовласник заплатить адміністративний штраф в розмірі 3400 грн. Якщо ж швидкість буде перевищено на 110 км/год, штраф становитиме 4250 грн.

У випадку, якщо при перевищенні дозволеної швидкості руху більше як на 50 км/год. створить аварійну обстановку, порушнику загрожуватиме штраф в розмірі 5100 грн. або позбавлення водійських прав на рік.

Разом з цим, законодавець обходить питання безвідповідальноного перевищення швидкості руху на 20 км/год.

Як вважаєте ви, чи потрібно скасовувати дозволене безкарне перевищення швидкості руху на 20 км/год.? Якщо так, на вашу думку повинне бути допустиме нульове перевищення дозволеної швидкості, чи, наприклад допустимо до 5-10 км/год.? Напишіть, будь ласка, вашу думку нам у соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter, Telegram-канал. Нам дійсно цікава позиція українського учасника дорожнього руху.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що в Україні посилюють штраф для водіїв за порушення ПДР.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)
Оскарження штрафів за порушення ПДР

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело