Суд скасував тарифи на плату за паркування у місті Києві

15
Сер
2022

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав необгрунтованими тарифи за паркування у місті Києві. Рішення суду підтвердила й апеляційна інстанція. Розпорядження КМДА від 25.06.2021 №1459 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» скасовано.

Ще минулого року до суду надійшов відповідний позов, рішення, за результатами розгляду якого, було прийнято 22 лютого 2022 року. Не погодившись із рішенням, КМДА подала апеляційну скаргу. Однак і апеляційна інстанція зайняла позицію позивачів (АвтоЮрист розповідав про це ТУТ)

Таким чином, встановлені у Києві тарифи за паркування визнано не законними. 

Нагадаємо, що з 01 липня 2021 року у Києві було введено зональну оплату за паркування. Згідно відповідного розпорядження КМДА (яке власне й було скасовано судом), Київ поділявся на три зони, в яких вартість паркування була різною:

І зона – центральна частина міста – 35 грн./год.;
ІІ зона – території міста, прилеглі до центру – 25 грн./год.;
ІІІ зона – спальні райони – 5 грн./год.

За несплату послуг з паркування, передбачено штраф, який є 20-кратним вартості однієї години паркування, тобто 700, 500 або 100 грн.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що страхові суми за договорами ОСЦПВ збільшено з 1 липня.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram)

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело