Українці можуть їздити з простроченим посвідченням водія

5
Сер
2022

Дифіцит водіїв призвів до того, що прострочені водійські посвідчення не є причиною не кермувати. В Польщі українським водіям до кінця 2022 року дозволили їздити за кермом, навіть, якщо строк дії їхніх посвідчень закінчився. 

Крім цього, на цей же період дозволили користуватися посвідченнями водія, виданими в Україні і не змінювати їх на посвідчення європейського зразка. 

Сьогодні у Польщі невистачає близько 150 тис. водіїв. Повідомляється. що значна частина професійних водіїв в Польщі, які там працювали була з України. Однак з початком війни путінсько-фашистської росії проти України, багато українських водіїв повернулися в Україну, боронити Батьківщину.

Також варто зазначити, що в Єврпейському Союзі готуються визнавати українське електронне посвідчення водіїв через мобільний застосунок ДІЯ. 

Раніше АвтоЮрист розповідав, що водійські права українців можна не міняти на європейські.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело