Водійські права українців можна не міняти на європейські

11
Лип
2022

Європейський парламент дозволив українським біженцям, які перебувають у Євросоюзі, які тікають від російської агресії та які отримали статус тимчасового захисту, використовувати національні посвідчення водія без обов’язку їх заміни на відповідне посвідчення європейського зразка. 

Використовувати українські водійські права можна на час дії статусу тимчасового захисту. 

Дане рішення повинна ще підтвердити рада Європи.

До речі, уже сьогодні можна отримати українське посвідчення водія європейського зразка. Сервісний центр МВС може замінити наявне посвідчення на адаптоване до європейського.

Зокрема, у новому водійському посвідченні вказується, що водій склав практичні іспити водіння транспортним засобом на автомобілі з АКПП. Такому водію дозволяється керувати тільки транспортним засобом із автоматичною коробкою переключення передач.

Для отримання нового посвідчення, необхідно надати в Сервісний центр МВС паспорт, довідку про видачу ІПН та старе посвідчення водія. 

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що страхові суми за договорами ОСЦПВ збільшено з 1 липня.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram)

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело