Страхові суми за договорами ОСЦПВ збільшено з 1 липня

3
Лип
2022

Страхові суми за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів збільшено. Однак таке збільшення торкнеться не усіх. 

З 01 липня 2022 року за полісами ОСЦПВ страхова сума за шкоду, завдану майну (в ДТП), становить 160 тис. грн. (до 01.07.2022 – 130 тис. грн.). Також збільшено страхову суму і за шкоду, завдану життю і здоров’ю (в ДТП), яка тепер становить 320 тис. грн. (раніше – 260 тис. грн.).

Варто зазначити, що збільшилася також і максимальна виплата при самостійному оформленні ДТП без виклику поліцейських. Замість 50 тис. грн., тепер при оформленні європротоколу потерпілий може отримати до 80 тис. грн

Однак, ці зміни матимуть відношення тільки до тих полісів обов’язкового автострахування, які укладені саме з 01 липня. За раніше укладеними договорами, до завершення строку їх дії, діятимуть старі значення страхових сум. 

Страхова сума – грошова сума, в межах якої страховик відповідно до умов страхування зобов’язаний провести виплату при настанні страхового випадку.

Раніше АвтоЮрист розповідав все про автоматичну фіксацію порушень ПДР.

Повернення водійських прав
Справи про стягнення шкоди за пошкодження ТЗ
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram)

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело