Порушення ПДР фіксують з автомобіля

25
Січ
2022

На дороги Києва сьогодні виїхали перші п’ять патрульних-фантомів. Це автомобілі, які не мають ідентифікаторів поліції. Фіксувати правопорушення будуть в автоматичному режимі.

Перші п’ять Skoda Kodiaq темно-сірого кольору виїхали на патрулювання. Автомобілі не мають яскравих ознак автомобіля патрульної поліції. Однак такі авто обладнані спеціальними комплексами автоматичної фіксації порушень ПДР.

Ці автомобілі будуть фіксувати швидкість транспортних засобів. Таку фіксацію прилади можуть здійснювати в як в русі, так і в стоячому режимі, а також як в попутному, так і в зустрічному напрямках руху.

У випадку фіксації порушення ПДР в автоматичному режимі, до відповідальності буде притягнутий власник транспортного засобу. Якщо ж зупинка транспортного засобу-порушника відбудеться патрульним екіпажем “фантома”, тоді відповідальність нестиме водій транспортного засобу.

Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram)

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело