Камери автоматичної фіксації будуть штрафувати більше

19
Лис
2021

Камери автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху сьогодні активно встановлюють, збільшуючи їх загальну кількість. Камер стає більше на автодорогах загального користування, камери встановлюють інші, окрім столиці, міста. Однак, функціонал цих камер дуже обмежений, так як усі вони можуть фіксувати тільки перевищення швидкості руху транспортних засобів.

Є один виняток: камера автоматичної фіксації порушень ПДР у Києві на бульварі Дружби Народів фіксує рух транспортних засобів смугою громадського транспорту.

Однак, уже з наступного року камери автоматичної фіксації порушень ПДР будуть фіксувати не тільки перевищення швидкості, але й інші порушення. До речі, саме це обіцяли в МВС ще у 2015 році, коли вперше заговорили про необхідність повернення до таких камер.

Нагадаю, що камери автофіксації в Україні діяли до кінця 2010 року. Однак у 2010 році притягнення до відповідальності власників транспортних засобів за даними таких камер було визнано неконституційнимСьогодні у Конституційному Суді також розглядається питання конституційності таких камер.

З наступного року, як повідомляють в МВС, камери автоматичної фіксації порушень ПДР будуть фіксувати, крім перевищення швидкості, рух смугою громадського транспорту, рух зустрічною смугою, а також проїзд на червоний сигнал світлофора.

Також потрібно бути готовим, що уже наступного року камери автоматичної фіксації будуть фіксувати виїзд на перехрестя, тобто порушення вимог п. 16.4 ПДР (забороняється виїжджати на перехрестя, у т.ч. при дозволяючому сигналі світлофора, якщо утворився затор, який змісить водія зупинитися на перехресті, що створить перешкоду для руху інших транспортних засобів, пішоходів).

До кінця року, як повідомляють в правоохоронному відомстві, загальна кількість діючих в Україні комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР буде сягати 270. Приблизно стільки ж планують встановити у наступному році.

Камери автоматичної фіксації порушень ПДР – адреси.

Раніше АвтоЮрист розповідав все про автоматичну фіксацію порушень ПДР.

А що думаєте ви про камери автоматичної фіксації порушень ПДР? Пишіть свою думку, аргументи “ЗА” чи “ПРОТИ” у нас на сторінках у соціальних мережах: FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER

Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram)

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело