Знову 50. Київ перейшов на зимовий стиль

1
Лис
2021

Правила дорожнього руху встановлюють вимоги до швидкісних режимів у населених пунктах. Така швидкість не повинна перевищувати 50 км/год.

Однак, ті ж ПДР дозволяють органу місцевого самоврядування за погодженням з патрульною поліцією, на ділянках дороги, де можливо рух із більшою швидкість, встановлювати інші швидкісні режими.

Саме керуючись такою нормою ПДР, щороку у Києві на декількох вулицях з 1 травня до 31 жовтня встановлюються швидкісні обмеження – 80 км/год.

Разом з цим, з 1 листопада такі обмеження знижуються до 50 км/год., що пов’язано саме з настанням холодної пори року.

На ряді ділянок доріг, де впродовж року змінюються швидкісні режими, здійснюється автоматична фіксація порушень ПДР.

Раніше АвтоЮрист розповідав все про автоматичну фіксацію порушень ПДР.

Оскарження штрафів за порушення ПДР
Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело