Зупинили авто – роздягнули до нитки

18
Жов
2021

Борги за комунальні послуги, несплачені аліменти, непогашені штрафи за порушення – поліцейські почали зупиняти автомобілі.

В Україні проводять експеримент щодо стягнення з громадян їх боргів. Патрульні поліцейські зупиняють транспортні засоби боржника і вимагають погасити їх заборгованість. 

Поки що такі заходи відбуваються на рівні експерименту, що означає, що змусити виконувати вимоги по погашенню заборгованості буде не обов‘язковим. Однак, вже до кінця року експеримент планують повністю узаконити. 

Для узаконення необхідно внести ряд законодавчих змін. На жаль, проект нормативного акту, який повинен регулювати такі дії правоохоронців по стягненню заборгованості з автомобілістів, не опублікований, тому дати йому правову оцінку не видається можливим. 

Ми стежитемимо за розвитком цього проекту і обов‘язково розберемо його юридичну складову. А щоб не пропустити це та багато іншого, підпишіться на наші сторінки у соціальних мережах.

Раніше АвтоЮрист розповідав все про автоматичну фіксацію порушень ПДР.

Оскарження штрафів за порушення ПДР
Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело