Заробляти на порушеннях інших: в Раді готуються проголосувати законопроект

8
Жов
2021

Законопроект, який дозволяє громадянам фіксувати порушення ПДР, підтримано комітетом і включено до порядку денного Верховної Ради.

Проект закону #5798 розглянуть у Верховній Раді. Основна ідея цього нормативного акту – дозволити громадянам за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке встановлюється на смартфон, фіксувати порушення ПДР іншими автомобілістами.

Зафіксоване порушення передається в поліцію і власник автомобіля, на якому вчинено порушення буде притягнутий до адміністративної відповідальності за відповідне порушення.

Громадянин-сповіщувач отримуватиме винагороду з кожного сплаченого штрафу, який накладатиметься за матеріалами, ним зафіксованими.

Детальніше про цю ідею ми писали раніше тут.

А що думаєте ви, чи варто дозволити громадянам фіксувати порушення ПДР і отримувати за це винагороду?

Підпишіться і пишіть, будь ласка, про це у нас на сторінках соцмереж: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram-канал

Раніше АвтоЮрист розповідав: Верховний Суд висловився про право на правову допомогу при порушенні ПДР.

Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело