Нові Правила дорожнього руху вже схвалено

6
Жов
2021

В уряді схвалили чергові зміни в Правила дорожнього руху. Нова редакція передбачає нові дорожні знаки і дорожню розмітку.

Повідомляється, що велику увагу приділено велоруху. Однак, змінами не врегульовується питання використання дрібного електротранспорту, що логічно, оскільки у Верховній Раді спочатку депутати повинні проголосувати відповідний законопроект.

Також будуть зміни щодо швидкісного режиму.

Самі зміни уже погоджені Кабміном наприкінці минулого місяця. Однак офіційного тексту нових Правил дорожнього руху ще не опубліковано.

Зміни повинні вступити в силу з моменту їх офіційної публікації (за умови, що до конкретних норм не встановлюються інші строки вступу в дію). Дивним видається те, що зміни не обговорювалися публічно і до сьогодні багато інформації по них для учасників дорожнього руху залишаються невідомими.

Ми спостерігаємо за ситуацією і як тільки буде офіційний текст нововведень, ми невідкладно проаналізуємо їх і розповімо вам. Щоб не пропустити, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram-канал

Раніше АвтоЮрист розповідав: Верховний Суд висловився про право на правову допомогу при порушенні ПДР.

Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело