600 дорожніх аварій з вини автомобілів на автопілоті

5
Жов
2021

В уряді США вважають, що протягом наступних трьох років з вини автопілотів, які управляють автомобілями, в Каліфорнії відбудеться не менше шести сотень дорожньо-транспортних пригод. До таких висновків прийшли, проаналізувавши дані аварійності в Каліфорнії.

За 2019 рік у цьому штаті офіційно зареєстровано 105 ДТП за участю транспорту, який рухався без втручання людини.

Згідно розпорядження Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США, компанії, які виробляють, здійснюють управління, тестують системи автоматизованого водіння, зобов‘язані повідомляти про усі зареєстровані дорожні аварії за участю автопілотів системи ADAS рівня 2 і ADS рівня 3-5, якщо в результаті таких потерпілими були отримані травми чи смерть потерпілих.

Варто звернути увагу, що в США, зокрема в Каліфорнії, відбуваються регулярні тестування автомобільних автопілотів. При чому, мова йде не лише про автопілоти для легкових автомобілів, а й про такі для вантажного, громадського транспорту, автомобілів таксі, мото техніки.

А що думаєте ви, чи варто легалізовувати повноцінний автопілот в Україні?

Підпишіться і пишіть, будь ласка, про це у нас на сторінках соцмереж: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram-канал

Раніше АвтоЮрист розповідав: Верховний Суд висловився про право на правову допомогу при порушенні ПДР.

Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Адвокат по кримінальних справах Богдан Глядик

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело