У Києві велодоріжки почали виділяти спеціальним високим гумовим бортом

1
Жов
2021

Розбудовуючи велоінфраструктуру у Києві, зустрічається великий спротив цьому зі сторони деяких автомобілістів. Водії автомобілів і їздять по велосмугах, і паркуються на таких.

Щоб якось вирішити таке питання, столичні комунальники застосовують міжнародний досвід і починають суттєво обмежувати автомобілям доступ до велодоріжок, встановлюючи високі обмежувачі.

Так, на вул. Рейтарській (поруч із Софіївською площею) встановлено спеціальні гумові борти, які відділяють велодоріжку від зони паркування автомобілів. Таким чином велосипедисти повинні були б отримати можливість безперешкодно проїжджати виділеною спеціально для них проїжджою частиною.

Однак, як вбачається, автомобілісти і тут знайшли спосіб «нашкодити», просто припаркувавши автомобіль таким чином, що перегородили велику частину велодоріжки. 

А як ви ставитеся до розбудови інфраструктури для альтернативного пересування по місту (пішохідні зони, спільний рух авто і велотранспорту з обмеженням максимальної швидкості руху до 30 км/год. тощо)?

Підпишіться і пишіть, будь ласка, про це у нас на сторінках соцмереж: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram-канал

Раніше АвтоЮрист розповідав: Верховний Суд висловився про право на правову допомогу при порушенні ПДР.

Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело