Електродвигун поставлять на найбільш консервативний автомобіль

30
Вер
2021

Консервативні автомобільні бренди зазвичай консервативні в усьому і до кінця. І якщо й ці переходять на щось нове, значить шляху назад уже нема.

З 2030 року Rolls Royce буде випускати тільки електромобілі. Про це заявив автовиробник, презентуючи прототип своєї першої електрички.

Компанія презентувала закамуфльований прототип нової моделі – Spectre. Це буде перша і не остання модель бренду з електродвигуном. Продавати модель почнуть у 2023 році.

Генеральний директор Rolls Royce Торстент Мюллер-Отвос стверджує, що електричні моделі будуть не менш потужними, як їх автомобілі з 12-циліндровими двигунами внутрішнього згорання.

Зараз Spectre буде проходити випробування. Повідомляють, що автомобіль повинен витримати «400-річну експлуатацію». Тестові автомобілі повинні проїхати не менше 2,5 млн. км. в різноманітних дорожніх умовах.

Гендиректор заінтригував, сказавши, що побачити електромобіль можна буде на дорогах світу, а тому ми повинні бути уважними. Хто-зна, можливо випробування пройдуть і в Україні.

Раніше АвтоЮрист розповідав: Верховний Суд висловився про право на правову допомогу при порушенні ПДР.

Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело