Названа перша країна, яка перейде на електромобілі

25
Вер
2021

Тренд на електрифікацію автомобілів продовжує набирати обертів. Попри те, що автовиробники зокрема і країни в цілому ставлять кінцеві дати повного переходу на електромобілі, є країни, які дивують темпами переходу, значно випереджаючи графік.

З 2025 року офіційно в Норвегії не буде можливості придбати новий автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння. Однак уже в цьому році в цій країні 14 з 15 проданих автомобілів – електро. З такими темпами, прогнозується, останній зареєстрований автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння в Норвегії буде у квітні 2022 року.

Тобто, вже в наступному році Норвегія може стати першою у світі країною, громадяни якої будуть купляти лише електромобілі.

Але мова йде тільки про автомобілі для приватного користування. Вантажівки та інша техніка поки що використовується на звичних двигунах внутрішнього згоряння. Перш за все це пов’язано з високою ціною таких авто на електриці.

Нагадаємо, що в уряді Україні стверджують, що Україна перейде на виключну реєстрацію електромобілів з 2030 року, а з 2027 року зникне можливість придбати автомобіль з дизельним двигуном.

Оскарження штрафів за порушення ПДР
Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело