Максимально дозволена швидкість руху в столиці – 30 км/год.

30
Сер
2021

Від сьогодні, максимально дозволена швидкість руху у столиці – 30 км/год. Виключення становлять об’їзна дорога, де дозволений рух з максимальною швидкістю 70 км/год. і бульвари міста, по яких дозволений рух зі швидкістю до 50 км/год.

Саме сьогодні, 30 серпня 2021 року нові швидкісні правила вступають в силу у столиці Франції – Парижі.

Таким чином, мер міста на Сені, виконала свою передвиборчу обіцянку. До речі, згідно проведених опитувань, більшість французів, які проживають не в Парижі, незадоволена такими нововведеннями. Однак самі ж парижани позитивно ставляться до нових правил.

До речі, останнім часом в Україні також активно обговорюється питання обмеження швидкості руху в населених пунктах до 30 км/год. А в Києві на деяких вулицях (у спальних районах, поруч із дитячими садами, школами) уже діє обмеження швидкості в руху до 30 км/год.

В Україні, за перевищення дозволеної швидкості руху більше як на 20 км/год. передбачено штраф в розмірі 340 грн. Якщо ж швидкість перевищити на 50 км/год від дозволеної, штраф складе 1700 грн.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що громадянам будуть платити за фіксацію порушень ПДР.

Оскарження штрафів за порушення ПДР
Справи про повернення водійських прав
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело