Сніг в Україні – ДТП з потерпілими

8
Лют
2021

Київ зокрема та всю Україну засипає снігом. По країні раз за разом оголошують штормові попередження, закривають аеропорти, обмежують рух транспорту. Із самого ранку столиця перебуває у суцільному заторі.

У зв’язку із сніжною погодою, суттєво збільшується кількість ДТП, у тому числі й ДТП з потерпілими. Дорожні аварії ще більше паралізують рух транспорту.

Водіям рекомендують відмовитися від користування власним транспортом та пересісти на громадський, який до речі сьогодні також перевантажений.

Тим же, хто пересувається на власному транспорті, потрібно не забувати не тільки про власний комфорт і безпеку, але й про інших. Необхідно змінити стиль їзди. Обмежити швидкість руху до безпечної швидкості (за таких умов безпечна швидкість значно нижча від дозволеної).

В таку погоду не варто ігнорувати правила зупинки, стоянки і парковки. Неправильно припаркований автомобіль сьогодні особливо створює небезпеку і перешкоду для інших учасників руху, а також перешкоджатиме снігоприбиральній техніці (якщо така все ж виїде на дороги). Плюс існує додатковий ризик евакуації вашого транспортного засобу. А при роботі евакуаторів в таких погодних умовах, збільшується й ризик пошкодження вашого автомобіля.

І не забувайте вмикати денні ходові вогні чи ближнє світло фар (“габарити” не видно зовсім).

Раніше адвокат по ДТП розповідав чи завжди винний в ДТП з потерпілими водій, який порушив ПДР.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело