Водіям розсилають підроблені штрафи за порушення ПДР

3
Лют
2021

Шахраї незаконно отримують персональні дані автовласників. Потім, використовуючи ці дані, на електронну скриньку надсилають відповідне повідомлення про необхідність сплати штрафу.

Листи, які надходять за зразком відповідають тим, які надсилає патрульна поліція. Наявні в такому листі-повідомленні посилання ведуть на спеціальний сайт, який фактично є клоном електронного кабінету водія. І звичайно ж реквізити для оплати штрафу за такими повідомленнями не справжні.

Однак, існує й відмінність. Перш за все, накладаючи штраф за перевищення швидкості, яке зафіксовано камерами автоматичної фіксації, патрульна поліція одразу ж надає докази такого порушення – посилання на фото і відео порушення. Натомість листи, які надходять від аферистів таких даних не містять.

Повідомляється, що з початку року уже декілька водіїв стали жертвами зловмисників і сплатили неіснуючий штраф.

Отож, отримавши повідомлення про фіксацію вашого автомобіля за порушенням ПДР, обов’язково перевіряйте таку інформацію. Сьогодні це можна зробити як в електронному кабінеті водія (справжньому), так і через офіційні мобільні додатки та телеграм канали.

Сьогодні, за перевищення дозволеної швидкості руху більше як на 20 км/год., передбачений адміністративний штраф у розмірі 255 грн. Якщо ж швидкість перевищити більше як на 50 км/год від дозволеної, такий штраф становитиме 510 грн. Якщо порушення зафіксовано камерами автоматичної фіксації, протягом перших десяти днів можна сплатити половину такого штрафу.

Разом з цим, вже на цьому тижні Верховна Рада повинна була розглянути в цілому закон, який підвищує штраф за перевищення швидкості більше як на 50 км/год. до 3400 грн. Однак, як повідомляється з Ради, цей законопроект на цьому тижні не розглядатимуть.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що вимірювання швидкості руху транспортних засобів під загрозою. Суд визнав незаконне використання TruCAM.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело