Адвокат по ДТП Богдан Глядик: суд постановив виправдати

30
Лис
2020

Суд постановив виправдувальний вирок по кримінальному провадженню, в якому обвинувачували водія автомобіля, яка стала учасником ДТП у Полтаві, в якій відбулося зіткнення велосипедиста з автомобілем.

адвокат по ДТП - адвокат ГлядикОктябрський районний суд міста Полтава виправдав Наталію Саєнко, яку обвинуватили у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 286 Кримінального кодексу.

Згідно ч. 2 ст. 286 КК України, порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого або заподіяло тяжке тілесне ушкодження, карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Ще в листопаді 2018 року у Полтаві відбулася ДТП, в якій зіткнулися велосипед і автомобіль. Тоді велосипедист швидко виїхав на дорогу, прямо під колеса автомобіля, який рухався по дорозі. Нажаль, велосипедист, від отриманих в ДТП травм загинув.

Після ряду провокаційних повідомлень у ЗМІ (у т.ч. про те, що водій автомобіля уже покинула Україну і переховується від слідства, порушує покладені на неї процесуальні обов’язки тощо), а також тиску на слідство та прокуратуру, водію було повідомлено про підозру в тому, що вона збила на пішохідному переході пішохода. Тоді ж до водія автомобіля було застосовано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

Адвокати по ДТП Богдан Глядик і Олег Губа у цій справі здійснюють захист водія автомобіля – Наталії Саєнко.

Адвокат Богдан Глядик - кримінальні справи ДТП

Цілодобовий домашній арешт, пізніше був змінений, спочатку на домашній арешт у нічний час, а пізніше на особисте зобов’язання.

Розслідування даного кримінального провадження велося з явним обвинувальним ухилом, підтасуванням фактів, доказів на користь сторони обвинувачення. Багато обставин, які лягли в основу обвинувального акту, слідчі видавали як “бажане за дійсне”, що було підтверджено в ході судового розгляду.

Незважаючи на це, прокуратура просила суд застосувати до обвинуваченої максимально можливе покарання – 8 років позбавлення волі і позбавлення права керувати транспортними засобами на три роки. Крім цього у кримінальному провадженні було заявлено цивільні позови на загальну суму 500 000 000 грн. (п’ятсот мільйонів або пів мільярда).

В результаті злагодженої роботи сторони захисту, аргументи обвинувачення були розбиті, а суд постановив виправдувальний вирок відносно водія автомобіля.

P.S. В даному кримінальному провадженні вирішувалося виключно питання притягнення до кримінальної відповідальності водія автомобіля. Разом з цим, прокурор надав суду докази того, що велосипедист порушив вимоги Правил дорожнього руху, що і стало причиною ДТП.

Раніше адвокат по ДТП Богдан Глядик розповідав про кримінальну відповідальність пішохода за ДТП.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ розслідування ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, касаційна скарга ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело