За водіями будуть слідкувати більше TruCAM. Детальна карта

12
Чер
2020

Про те, що в Україні уже повноцінно працює система автоматичної фіксації порушень ПДР думаю уже знають усі. Камери навіть вже дають перші результати своєї роботи: кількість зафіксованих порушень за перший тиждень зменшилася в два рази. У МВС прозвітували про уже сплату штрафів на суму майже 1,5 млн. грн.

Прилади фіксації перевищення швидкості TruCAMОднак, як я неодноразово наголошував, крім камер автофіксації порушень ПДР, місця розташування яких ми можемо легко вивчити або ж просто скористатися мобільним навігатором, який сам підкаже, що попереду камера, є ще й ручні прилади фіксації перевищення швидкості – TruCAM.

Такі прилади поліцейські можуть використовувати в різних місцях і для водія може бути неочікуваною їх поява.

Від сьогодні (з 12 червня) кількість TruCAM на автодорогах збільшується. Відповідно й збільшується кількість ділянок де можуть використовувати такі прилади. Усього на дорогах України працюватиме 115 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 209 ділянках.

Детальну карту розташування приладів TruCAM дивіться у нас на сторінці у Facebooh.com/AutoYrist (Карта детальна і велика)

Нагадаю, що штраф за перевищення дозволеної швидкості більше як на 20 км/год – 255 грн., за перевищення швидкості більше як на 50 км/год – 510 грн.

Зверніть увагу! Штрафи за перевищення швидкості, які фіксуються TruCAM, як й інші штрафи, які накладаються поліцейськими на місці вчинення порушення (не в автоматичному режимі) оплачуються тільки у повному розмірі (без можливості сплати половини штрафу). Сплатити такий штраф потрібно протягом 15 днів. Оскаржити штраф за порушення ПДР можна протягом 10 календарних днів.

Раніше АвтоЮрист розповів все про автоматичну фіксацію порушень ПДР.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47, 095 120-42-32

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело