Нові дорожні знаки на українських дорогах

12
Чер
2020

На українських дорогах вже зовсім скоро з’являться нові дорожні знаки. Укравтодор готує нові стандарти навігації для водіїв.

дорожні знаки ПДР - АвтоЮрист КиївПояву нових дорожніх знаків прив’язують до нових українських доріг. Нагадаємо, що ще у 2016 році Верховною Радою попереднього скликання, було прийнято законодавство про Державний дорожній фонд України, який передбачав поступове збільшення коштів на фінансування будівництва доріг в Україні. Згідно прийнятого законодавства, саме з 2020 року на будівництво доріг передбачено максимальне фінансування.

До речі, цим же законодавством передбачено витрати (5% від Дорожнього фонду) на безпеку дорожнього руху.

В Укравтодорі проаналізували теперішні навігаційні дорожні знаки і прийшли до висновку, що вони не здатні повною мірою зручно і зрозуміло довести водія до певного пункту призначення. Крім цього, звернули увагу на стандарти виготовлення таких знаків, які часто виготовляють різними (з різними розмірами, шрифтами).

В результаті були розроблені нові дорожні знаки, які повинні дозволяти українським водіям та гостям нашої Батьківщини комфортно орієнтуватися.

Спочатку такі дорожні знаки повинні пройти тестування, а вже після цього будуть внесені зміни у Правила дорожнього руху та державні стандарти щодо дорожніх знаків.

В цілому у відомстві сподіваються, що нові дорожні знаки будуть відповідати зокрема принципам передбачуваності, естетичності, ергономічності.

Раніше АвтоЮрист розповів все про автоматичну фіксацію порушень ПДР.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47, 095 120-42-32

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело