Як вчасно дізнатися, що порушили ПДР

31
Тра
2020

Одне з актуальних питань у водіїв перед запуском автоматичної фіксації порушень ПДР – як вчасно дізнатися про порушення щоб оперативно або оскаржити постанову про накладення штрафу за порушення ПДР, або оплатити штраф зі знижкою. Особливо це актуально для автовласників, які не проживають за своїм зареєстрованим місцем.

Оскаржити штрафи за порушення ПДРМи ж пам’ятаємо, що оплатити штраф за порушення ПДР, які зафіксовані за допомогою камер автоматичної фіксації порушень ПДР в перші 10 днів після вступу постанови в силу можна зі знижкою в 50%. Тобто, якщо штраф 510 грн., можна сплатити лише 255 грн. і постанова про накладення адміністративного стягнення буде вважатися такою, що виконана.

За бажанням автовласника, інформація про фіксування в автоматичному режимі або режимі фотозйомки (відеозапису) адміністративного правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, вчиненого на належному цій особі транспортному засобі, може надсилатися на мобільний телефон (СМС-повідомленням) або на електронну скриньку.

Ви можете звернутися безоплатно до будь якого територіального сервісного центру МВС з відповідною заявою, в якій вкажете бажаний спосіб отримання інформації та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв’язку та/або адресу електронної пошти.

У ращі вчинення вашим автомобілем порушення ПДР, яке буде зафіксовано камерами автоматичної фіксації ви отримаєте повідомлення (або на моб.телефон, або на адресу електронної скриньки) про:

орган, яким прийнято рішення про накладення стягнення за адміністративне правопорушення;
посаду, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка винесла постанову про адміністративне правопорушення;
дату прийняття такого рішення (винесення постанови);
статтю Кодексу України про адміністративні правопорушення, вимоги якої порушено;
ідентифікатор для доступу до інформації, викладеної на офіційному веб-сайті МВС або виконавчого органу відповідної місцевої ради, із зазначенням адреси веб-сайта.

Також про наявність штрафів за порушення ПДР можна дізнатися в електронному кабінеті водія.

Раніше партнер юридичної компанії АвтоЮрист, адвокат Богдан Глядик розповів все про автоматичну фіксацію порушень ПДР.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів в поліцію, в суд, позовна заява, апеляційна скарга, ✔ захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК (ДТП з потерпілими), ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про повернення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47, 095 120-42-32

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Використання матеріалів з сайту GLYADYK.COM.UA для використання в публікаціях дозволяється лише за наявності прямого активного посилання на джерело