Порушення ПДР для пішоходів коштуватиме дорожче

27
Січ
2020

Адміністративна відповідальність за порушення вимог ПДР пішоходами зросте, у разі прийняття ініційованого народними депутатами законопроекту. Згідно діючого закону, відповідальність пішохода за порушення у сфері безпеки дорожнього руху є найнижчою – штраф у розмірі 51 грн.

Пропонується внести зміни у статтю 127 Кодексу про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність не тільки пішоходів, але й велосипедистів, водіїв гужового транспорту і погоничів тварин.

Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху передбачатиме штраф у розмірі 255 грн.

Також за такі правопорушення уже НЕ можна буде відбутися лише попередженням, відповідну санкцію пропонують прибрати.

Якщо ж правопорушення буде вчинено у стані сп’яніння, буде передбачено штраф в розмірі 510 грн.

Якщо ж відповідні правопорушення створять аварійну обстановку, штраф може становити 680 грн. Окрім штрафу за таке порушення може бути накладено адміністративне стягнення – громадські роботи на строк від 20 до 40 год.

Раніше адвокат по ДТП Богдан Глядик розповідав чи завжди пішохід правий.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК України)

Юридична консультація адвоката по ДТП, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, апеляційна скарга, захист у кримінальному провадженні по ст. 286 КК, участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), справи про позбавлення водійських прав та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47, 095 120-42-32

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: https://Facebook.com/AutoYrist, https://Instagram.com/AutoYrist і канал https://YouTube.com/BogdanGlyadyk, а також на наш Telegram-канал – https://t.me/AutoYrist