В Україні змінили правила обов’язкового автострахування відповідальності

24
Вер
2019

Правила страхування, вартість договору змінилися починаючи з 21 вересня 2019 року. В цілому вартість полісу обов’язкового страхування повинна збільшитися в середньому на 10-20%.

Однак збільшиться не лише вартість полісу. Збільшується також і ліміти страхових виплат. Так, відповідальність страховика за шкоду, завдану майну зросте до 130 тис. грн. Максимальна виплата за шкоду здоров’ю становитиме 260 тис. До змін такі максимальні виплати становили 100 і 200 тис.

Разом з цим уваги заслуговує впровадження нового типу легкового автомобіля. Відтепер автострахування адаптоване для електромобілів. В цілому вартість договору обов’язкового страхування для електромобілів буде на 10% меншою, ніж на авто із стандартними бензиновими і дизельними двигунами.

Ще одна важлива зміна, яка також вплине на вартість полісу (в сторону зниження) – місце реєстрації транспортного засобу.

До 21 вересня 2019 року вартість полісу страхування розраховувалася в залежності від місця реєстрації транспортного засобу, а не місця реєстрації автовласника. Так, автовласник із невеликого районного центру, наприклад на Херсонщині, який придбав автомобіль у Києві (зареєстрував автомобіль у сервісному центрі у м. Києві) повинен був платити за страховку по вартості страховок у м. Києві, незважаючи на те, що сам він проживає в іншому місці, і практично все використання автомобіля відбувається саме в маленькому районному центрі.

Відтепер тариф розраховуватиметься в залежності від місця проживання автовласника.

Повідомляється також, що вартість полісу, оформленого онлайн також буде меншою від вартості друкованого полісу.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що страховка для автомобілів стала доступнішою.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Кримінальні справи по ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram)