Електрокари можуть стати проблемою для економіки

9
Сер
2019

У світі великими темпами збільшується кількість автомобілів з електричними двигунами. Досить популярними такі транспортні засоби є у скандинавських країнах, де перш за все такі транспортні засоби цінуються через свою екологічність.

У Скандинавії (і не тільки) навіть існує багато державних програм, які спонукають водіїв змінювати автомобілі з ДВЗ на електрокари.

Наприклад, у Норвегії половину ринку автомобілів займають саме електромобілі (іншу половину ділять між собою дизельні та бензинові авто). А до 2025 року у цій країні планують повністю відмовитися від автомобілів з ДВЗ.

Однак, такі ініціативи поставили країну у скрутне становище.

Підтримка розвитку електрокарів суттєво зменшила прибуток країни від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Одночасно, велика кількість автовласників користується державними субсидіями при купівлі електрокарів. Це призводить до великого фінансового навантаження на державний бюджет. В країні почали визнавати, що розвиток електротранспорту відбувається надто швидко.

У свою чергу збільшення електроавтомобілів породжує чергову проблему. У країні недостатньо зарядних станцій. Черги до уже наявних зарядок стають звичним явищем.

Раніше АвтоЮрист розповідав про проблеми дрібного електротранспорту в Україні.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні справи ДТП (ст. 124 КУпАП)
ДТП з потерпілими (ст. 286 КК України)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, позовна заява, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist, https://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk