Дрібний електротранспорт: які правила використання

1
Лип
2019

Кількість дрібного електротранспорту, який використовується українцями щодня зростає навіть швидше як в геометричній прогресії.

Велика кількість таких засобів пересування, ставить багато викликів щодо інфраструктури, яка дозволятиме безперешкодне і комфортне їх використання та безпеки як для самих водіїв цих засобів, так і для інших учасників дорожнього руху.

Сьогодні Правила дорожнього руху визначають правила для водіїв легкового транспорту, велосипедистів та мотоциклістів, пішоходів та погоничів тварин. Однак, правил використання дрібного електротранспорту – нема.

Адвокат Богдан Глядик, разом із програмою НТН Свідок пробували розібратися, що сьогодні відбувається з електротранспортом.

Раніше АвтоЮрист розповідав, яка кримінальна відповідальність за ДТП з потерпілими.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адміністративні справи ДТП (ст. 124 КУпАП)
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК України)

 ✔ Юридична консультація адвоката по ДТП,  ✔ виїзд адвоката на місце ДТП,  ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, позовна заява, ✔ захист у кримінальному провадженні,  ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо),  ✔ справи про позбавлення водійських прав,  ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями,  ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYristhttps://www.Instagram.com/AutoYristhttps://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk