В Україні збільшать кількість електрозарядок для авто

26
Чер
2019

Електроавтомобілізація розвивається швидкими темпами як у світі в цілому, так і в Україні зокрема. Чергові зміни в Державні будівельні норми України це фактично підтверджують.

Мінрегіонбуд внесло зміни до ДБП «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів», згідно яких з 1 липня уже цього року, при будівництві, реконструкції повинні бути обладнані пристроями для електрозарядки автомобілів, які обладнані електричними двигунами. Їх кількість повинна становити не менше 5% від загальної кількості паркомісць.

В Міністерстві розраховують, що до 2030 року усі парковки будуть обладнані пристроями електрозарядки автомобілів.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що електромобілі стали небезпечними для учасників дорожнього руху.

Оскарження штрафів ПДР
Стягнення шкоди при ДТП
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК України)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, позовна заява ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist, https://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk