Електромобілі стали небезпечними для учасників дорожнього руху

24
Чер
2019

У Євросоюзі взялися за електромобілі, які за даними дослідження британців є небезпечними для пішоходів та велосипедистів. Зокрема встановлено, що пішоходи у Великій Британії на 40% частіше потрапляють під колеса електромобілів, ніж потрапляють в аварії з автомобілями, на яких встановлено ДВЗ.

Проблема полягає в тому, що на швидкості до 20 км/год. електромобілі практично не видають звуків. Це стає причиною того, що пішоходи, велосипедисти не помічають такі автомобілі і в результаті відбуваються ДТП з пішоходом, велосипедом.

Однак уже з 1 липня цього року у Європейському Союзі вступає в силу закон, який зобов’язує виробників електромобілів навчити свої витвори видавати звуки. Такі звуки повинні мінятися в залежності від швидкості руху авто. Гучність такого звуку повинна становити близько 56 дБ.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що змінами в ДБН пропонують покращити безпеку дорожнього руху.

Оскарження штрафів ПДР
Стягнення шкоди при ДТП
Кримінальні справи ДТП (ст. 286 КК України)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, позовна заява ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist, https://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk