Змінами у ДБН пропонують покращити безпеку дорожнього руху

20
Чер
2019

У Мінрегіонбуді пропонують зобов’язати встановлювати металеві стовпчики на початках пішохідних переходів.

Такі огородження будуть підвищувати безпеку пішоходів, так як в разі виїзду автомобіля з дороги на тротуар (на початках пішохідних переходів відбувається скубчення пішоходів, які мають намір перейти дорогу) буде зменшено силу удару та зменшено можливі наслідки від такого наїзду.

Такі вимоги будуть застосовуватися до автомобільних доріг, які тільки будуть будуватися, а також до тих доріг, на яких проводиться ремонт, реконструкція.

У Міністерстві нагадали, що сьогодні уже діє подібна норма, яка зобов’язує встановлювати відповідні металеві конструкції на зупинках громадського транспорту.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що швидкісний сюрприз готують для водіїв столиці.

Оскарження штрафів ПДР
Стягнення шкоди при ДТП
Кримінальні справи ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, позовна заява ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist, https://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk