Страхові компанії будуть платити більше

14
Чер
2019

Нацкомфінослуг вніс зміни у ряд нормативних актів щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Однією із змін, актуальних для автовласників є зміна страхових сум по автоцивілці.

Так, комітет збільшив ліміти страхового відшкодування за договорами обов’язкового автострахування.

Станом на 13 червня 2019 року, страхові компанії при ДТП виплачують за шкоду завдану майну до 100 тис. грн., за шкоду завдану життю, здоров’ю – до 200 тис. грн.

Однак, внесені зміни збільшують зазначені страхові ліміти: за шкоду майну – до 130 тис. грн., за шкоду життю, здоров’ю – до 260 тис. грн.

Раніше АвтоЮрист розповідав про звільнення від кримінальної відповідальності при ДТП.

Виїзд на місце ДТП
Кримінальні справи ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist, https://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk