Українські дороги стануть меншими

5
Чер
2019

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, врахувавши досвід країн світу, внесло зміни до будівельних норм щодо будівництва автомобільних доріг. Нові норми вступають в дію з 1 вересня цього року. Про це повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе.

Зокрема нові норми передбачають, що на автомобільних дорогах із трьома і більше смугами, ширина лівих смуг становитиме не 3,75 м., як зараз, а 3,5 м.

На думку міністерства, такі зміни дозволять мінімізувати перевищення швидкості на таких ділянках, що у свою чергу знизить аварійність.

Однак, не всі дороги стануть вужчими. В Міністерстві погодили, що деякі смуги для руху потрібно розширити. Новими змінами встановлено нову ширину зупиночної смуги руху на дорогах вищих категорій (І-ІІ категорій) — 3 м. замість 2,5 м.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що Уряд затвердив порядок аналізу причин ДТП.

Оскарження штрафів ПДР
Кримінальна справа ДТП (ст. 286 КК України)
Повернення водійських прав

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist, https://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk