Масштабна ДТП у Боярці Київської області

4
Чер
2019

В результаті зіткнення маршрутних транспортних засобів, постраждало 26 людей. Частина з них з тяжкими травмами госпіталізована до місцевого закладу охорони здоров’я.

Повідомляється, що водій однієї маршрутки не надав переваги в русі іншій маршрутці, в результаті чого відбулося зіткнення.

За фактом ДТП розпочинається досудове слідство за ч. 2 ст. 286 КК України, згідно якої, за порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до отримання потерпілими тяжких травм, винному загрожує кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк до 8 років. Також до засудженого може бути застосовано додаткове покарання у виді позбавлення права керувати транспортними засобами.

Водія однієї з маршруток затримано в порядку ст. 208 КПК України. Пошкоджені транспортні засоби вилучено як речові докази та поміщено на майданчик для тимчасового тримання. В межах кримінального провадження буде проведено ряд експертиз.

Також, як повідомляють в Києво-Святошинському ВП, вирішується питання щодо оголошення підозри затриманому водієві, а також обрання запобіжного заходу для нього.

Раніше АвтоЮрист розповідав про звільнення від кримінальної відповідальності при ДТП.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Кримінальна справа ДТП (ст. 286 КК України)
Адміністративні справи ДТП (ст. 124 КУпАП)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
https://www.Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist, https://www.Twitter.com/AutoYrist та канал https://www.YouTube.com/BogdanGlyadyk