Автомобілі Chevrolet будуть навчати водіїв-початківців

24
Тра
2019

«Батьківським контролем» обладнані вже й транспортні засоби. Так, автомобілі Chevrolet обладнують режимом водіння Teen Driver, основним завданням якого є слідкування за водінням початківців. Повідомляється, що батьки, за допомогою цього режиму можуть обмежувати максимальну швидкість автомобілів, максимальний звук в автомобілі.

Також в автомобілях існує функція, яка не дозволятиме автомобілю рух, якщо водій і пасажири не використовують паски безпеки. Buckle to Drive не дозволятиме рух авто протягом 20 секунд та за допомогою світлових та звукових сигналів буде нагадуватиме водію про паски безпеки.

Зазначається, що згідно проведених досліджень, молоді водії значно частіше забувають користуватися пасками безпеки, ніж більш досвідченіші водії.

Звісно, що мова ведеться не про українські реалії, де на кожній заправці можна придбати «заглушки» для пасків.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, про штраф за паски безпеки.

Виїзд на місце ДТП
Оскарження штрафів ПДР
Повернення водійських прав

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, затримання, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, Twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk