Уряд затвердив порядок аналізу причин ДТП

23
Тра
2019

В Україні почнуть аналізувати причини дорожньо-транспортних пригод. Кабмін затвердив проект постанови про деякі питання ведення обліку дорожньо-транспортних пригод.

Зазначається, що новий порядок забезпечить виявлення та аналіз причин скоєння ДТП, упорядкує процедури взаємодії між суб’єктами, які володіють інформацією про скоєнні ДТП для зменшення травматизму та смертності на дорогах України, а також сприятиме зниженню обсягів матеріальних збитків від цих подій на загальнодержавному рівні.

Ще у 2017 році в Раді був зареєстрований законопроект, який передбачав створення Державної агенції з безпеки дорожнього руху, який ініціював Ігор Діденко (народний депутат, Самопоміч). Одним із завдань Агенції, передбачалося саме проведення аналізу причин ДТП та напрацювання шляхів покращення безпеки дорожнього руху.

Раніше АвтоЮрист розповідав, яка кримінальна відповідальність за ДТП з потерпілими.

Виїзд на місце ДТП
Кримінальна справа ДТП (ст. 286 КК України)
Адміністративні справи ДТП (ст. 124 КУпАП)

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, Twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk