Сто тисяч доларів за порушення ПДР не вершина

21
Тра
2019

Штрафи за порушення ПДР в Україні, порівняно з країнами єврозони є досить мізерні. І найменший натяк на їх підвищення, викликає у водіїв бурю негативних емоцій.

Видання MMR склало рейтинг з найбільших штрафів, сплачених за порушення ПДР.

В Об’єднаних Арабських еміратах, водій заплатив більше 12 тис. доларів штрафу за 5 хвилин порушень ПДР. За цей час він на таку суму на перевищував швидкості.

Глава корпорації Nokia, який перевищив швидкість на 27 км/год., сплатив штраф в розмірі 100 тис. доларів.

Любив швидко їздити й мільйонер із Фінляндії Юсі Салонен. Він рухався зі швидкістю 80 км/год, в той час як дозволеною була 40 км/год. За це порушення йому призначили штраф в розмірі 170 тис. доларів. Однак водій не погодився із цим і звернувся до суду з позовом про оскарження штрафу за своє порушення ПДР. Суд частково став на сторону мільйонера і зменшив штраф до 100 тис. доларів.

Не втримався від перевищення швидкості швейцарський мільйонер. На своїй Ferarri «гонщик» рухався зі швидкістю 127 км/год., в той час як ліміт становив лише 80 км/год. Такі пустощі обійшлися у 290 тис. доларів.

Рекордний штраф був сплачений також за перевищення швидкості. Однак у цьому випадку перевищення було дійсно вражаючим. Швед розіграв свій Mercedes до 290 км/год., перевищивши дозволену швидкість на 170 км/год. За це рахунок водія зменшився на один мільйон доларів.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що штраф за порушення ПДР піднімуть у вісімдесят разів.

Кримінальна справа ДТП
Повернення водійських прав
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, Twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk