Вартість автомобілів зросте на 6 відсотків

17
Тра
2019

Кабінет Міністрів прийняв рішення, згідно якого з 01 серпня цього року додатковим митом у 5% будуть обкладатися усі товари, у т.ч. автомобілі та запасні частини до них, які виробляються у Російській Федерації.

Даний податок буде застосовуватися в незалежності від наявності інших податків і зборів. Розраховуватиметься він від митної вартості зазначених товарів. Прогнозується, що вартість автомобілів та запчастин зросте на 6 відсотків.

Фактично, під дію цього податку попадають автомобілі: Lada (усі моделі), ГАЗ (усі моделі), УАЗ (усі моделі), VW Polo Sedan, Hyundai Creta і Accent, Chevrolet Niva, Kia Rio, а також КАМАЗ и ПАЗ.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що депутати скасували штрафи для євроблях.

Кримінальна справа ДТП
Оскарження штрафів ПДР
Стягнення шкоди ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, Twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk