Скасували штрафи для євроблях – депутати проголосували закон

16
Тра
2019

Закон №8371 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги» підтримали 236 депутатів.

Окрім врегулювання питань, які не мають відношення до євроблях, закон передбачає відтермінування набуття чинності пунктами 7 і 8 розділу І та підпунктом 1 пункту 2 розділу II «Прикінцевих положень» Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» №2612, які набирають чинності через 270 днів з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

З 24 травня поліція та митники готувалися штрафувати автомобілі на іноземній реєстрації. Однак, прийнятий закон дозволив їздити таким автомобілям до 24 серпня 2019 року.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що патрульна поліція буде масово зупиняти автомобілі на іноземній реєстрації.

Кримінальна справа ДТП
Повернення водійських прав
Оскарження штрафів

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, Twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk