Швидкісний сюрприз готують для водіїв столиці

10
Тра
2019

У Київській міській раді збираються переглянути швидкісні обмеження для транспорту на вулицях і дорогах столиці. Кількість вулиць, де дозволять їздити із більшою швидкістю, ніж передбачено ПДР, хочуть збільшувати.

В міській раді повідомили, що вони звернулися до Національної поліції із запитом, в якому просять повідомити чи збільшилася аварійність на вулицях і дорогах, де в Києві дозволено рух з максимальною швидкістю 80 км/год. Як підозрюють у самій раді, аварійність не збільшилася, а тому вони готуватимуть додатковий список вулиць де ще можна дозволити рух транспортних засобів із більшою швидкістю.

Нагадаємо, що згідно вимог Правил дорожнього руху, швидкість руху в населених пунктах не повинна перевищувати 50 км/год.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що у Києві збільшили швидкість руху для автомобілів.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Кримінальна справа ДТП (ст. 286 КК України)
Оскарження штрафів ПДР

✔ Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com, Instagram.com, Twitter.com та канал YouTube.com