Позбавлення волі загрожує водію президента

6
Тра
2019

Повідомляється, що водій, який не виконував службові обов’язки, але керував державним автомобілем перевищив швидкість та втік від поліцейських.

Подія відбулася в лютому цього року у Франції. Водій президента Франції Емануеля Мактора перевищив дозволену швидкість і коли правопорушення було зафіксовано на спеціальний технічний засіб, водій втік. Проте поліцейський помітив номерний знак автомобіля, за яким і відстежили порушника.

Водія звинуватили у невиконанні вказівок поліцейського.

У Єлисейському палаці повідомили, що даний водій більше не працює водієм президента. Остаточне рішення, чи працюватиме він у президента буде прийнято після того як суд розгляне справу. Судове засідання призначено на січень наступного року.

За французьким законодавством, у разі визнання водія винним йому загрожуватиме позбавлення волі на три місяці та штраф в розмірі 3750 євро.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що автомобілістам роздаватимуть радіомітки.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Оскарження штрафів ПДР
Повернення водійських прав

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, Twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk