У пасхальний спортивний увікенд не обійшлося без потерпілих

1
Тра
2019

У Туреччині в ДТП потрапив автобус із футбольною командою. Повертаючись із виїзної гри, футболісти Аланьяспор потрапили в ДТП. Клубний автобус виїхав з дороги. В результаті ДТП, травми отримало сім футболістів. Йосеф Шурал, був госпіталізований із тяжкими травмами. Нажаль спасти життя футболісту медикам не вдалося.

Повідомляється, що футболіст національної збірної Чехії вилетів через відкриті двері автобуса та вдарився головою.

Моторошна ДТП відбулася на гонці NASCAR, коли пілоти уже готувалися завершувати перегони. Автомобіль Кайла Ларсона здійснив декілька кульбіти у повітрі після зіткнення спочатку з автомобілем, який пілотував Вільям Байрон, а потім із автомобілем Джефрі Ернхарда.

Сам гонщик не постраждав. За його ж словами, він відчував, що це було найдовше «перекотиполе» в його житті. Єдине на що він надіявся, що автомобіль не вдариться до відбійника. На щастя цього не відбулося.

На вихідних, сонячна столиця Азербайджану Баку, приймала черговий етап Формули 1. І тут не обійшлося без ДТП.

Кваліфікація гран-прі призупинялася двічі через дві серйозні аварії.

Спочатку пошкодив свій болід пілот Williams Роберт Кубіца.

https://twitter.com/Pad_dock/status/1122130915105415168

Пізніше у ДТП потрапив пілот стайні Ferarri Шарль Леклер.

Варто відмітити, що пілоти потрапили в ДТП в одному й тому самому місці.

Незважаючи на аварії, в які потрапили гонщики, обидва взяли участь у Гран-Прі Азербайджану. Роберт Кубіца закінчив гонку останнім з тих пілотів, які добралися до фінішу. Леклер закінчив перегони на 5 місці.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що головний тренер збірної Аргентини по футболу потрапив в ДТП.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Оскарження штрафів ПДР
Стягнення шкоди при ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk